Dieta jogurtowa

Jeżeli zależy Ci na prostym i zdrowym trybie żywieniowym, to dieta jogurtowa jest odpowiednim wyborem. Prezentowana kuracja umożliwia pozbycie się zbędnych kilogramów jedząc smaczne produkty. Stosując się do zasad diety, w krótkim czasie zaobserwujemy pierwsze skutki diety przy zachowaniu świetnego samopoczucia.

Ogólne zasady diety jogurtowej

W demonstrowanej diecie rezultaty diety są znacznie większe od „strat”. Dieta jogurtowa ma pewną wadę, jaka jest powiązana z naszą kieszenią, bo codzienne jedzenie trzech różnych typów jogurtów może się wiązać z większymi wydatkami na posiłki. Dieta jogurtowa czasami dla niektórych jest trochę monotonna. Ale jeśli się trochę ruszy głową i jest się przynajmniej trochę pomysłowym, to da się wymyślić naprawdę smakowite zestawienia!

Kwestia menu

Pomiędzy kilkoma podstawowymi posiłkami możemy spożyć niewielki podwieczorek. Posiłki możemy dowolnie szykować tak, by przez 14 dni (czas trwania przedstawianej diety) ubarwić nasze jadłospis.

Warto także wtrącić, że należy pić około 1,5 litra wody mineralnej dziennie. Nie należy się martwić składnikami odżywczymi, bowiem w tej diecie dostarczamy ich naszemu organizmowi całkiem dużo – zwłaszcza, jeśli chodzi o magnez. Poza tym czujemy sytość! Na szczęście tytułowa dieta umożliwia rozmaity wybór jogurtów – nie tylko naturalnych, ale dodatkowo tych z dodatkami. Istotne, by zawierały żywe kultury bakterii, które posiadają zbawienny wpływa na pracę układu trawiennego.

Poza tym można sięgać po rozmaite rodzaje pieczywa, owoce i warzywa (na podobnych regułach co dieta owocowa albo wegetariańska). Wypróbuj dietę przez pierwsze trzy dni, a prawie natychmiast poczujesz się wyśmienicie i dostrzeżesz jej wartościowy wpływ, oczyszczając przy okazji organizm z toksyn będących pozostałością po ostatnim trybie odżywienia.

Podsumowanie

Jak starałem się wykazać, dieta jogurtowa jest prostym i szybkim sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Aby uniknąć efektu jo-jo po skończeniu terapii, trzeba wystrzegać typowo amerykańskiej i wysoko-kalorycznej żywności a także prowadzić zdrowy tryb życia.
Polecamy: torebki komunijne.